درباره ما

فین‌تک یا فناوری‌های مالی معادل Financial Technology یا FinTech، صنعتی در فضای اقتصادی است و به کمپانی‌هایی اشاره دارد که با کاربرد تکنولوژی تلاش می‌کنند خدمات مالی را کارآمدتر کنند. شرکت‌های فعال در زمینه فناوری‌های مالی عموما استارت‌آپ‌هایی هستند که تلاش می‌کنند خودشان را در سیستم‌های مالی جا بیندازند و شرکت‌های سنتی را به چالش بکشند.

فین‌تک‌ها همواره پیشتاز نوآوری در دنیا بوده‌اند و زیرساخت‌ها و راه‌های جدید برای توسعه‌ی کسب و کارها در دیگر حوزه‌ها را فراهم کرده‌اند. ارائه خدمات گوناگون مالی سال‌های زیادیست که در دنیا وجود داشته و همیشه پیچیدگی‌های خاص خود را داشته‌اند. به طور کلی می‌توان خدمات مالی را در سه دسته بورس، بانک و بیمه قرار داد. با پیشرفت و قدرتمند شدن کامپیوترها، تولید و افزایش حجم داده‌ها و توسعه الگوریتم‌های هوش مصنوعی، زمینه برای ظهور تکنولوژی‌های جدید در خدمات مالی فراهم شده است. با این حال، در داخل کشور، منابع محدودی برای معرفی و شناسایی این حوزه به علاقه‌مندان وجود دارد. هر چند که در سال‌های اخیر، فعالان زیادی به این حوزه وارد شده‌اند، اما همچنان نیاز به ایده‌ها و طرح‌های جدید برای استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور در حوزه خدمات مالی وجود دارد.

FinWay رویدادی‌ست منسجم و هدفمند برای ارتقای حوزه فین‌تک کشور. ما در FinWay می‌کوشیم تا از طریق خلق محتوای مناسب و آموزش کاربردی سبب توانمندسازی طیف گسترده‌ای از نخبگان و کارآفرینان کشور شویم. همچنین درصدد هستیم با تعامل و همکاری نزدیک با فعالین  صنعت خدمات مالی کشور، گامی موثر در راستای توسعه حوزه فین‌تک کشور برداریم.

تیم ما

A.H.Yaftian Picture - درباره ما
امیرحسین یافتیان

مدیر اجرایی

photo5992167079949742311 - درباره ما
محمد کمانکش

مدیر رویداد

ehsan - درباره ما
احسان یوسفی

مدیر روابط عمومی

mehdi dehghan - درباره ما
مهدی دهقان

کارشناس

ali moghadam - درباره ما
علی مقدم

کارشناس

photo59922883569412799291 - درباره ما
نوریا نجاتیان

طراح و گرافیست

اطلاعات تماس

ایمیل: finway.ir@gmail.com
ایمیل مجموعه ویژن آکادمی: info@visionacademy.ir
شماره تماس: 91082140-021 | 09134465547
آدرس مجموعه ویژن آکادمی: تهران ، بزرگراه چمران ، جنب بزرگراه جلال آل احمد ، دانشگاه تربیت مدرس ، ساختمان استارتاپ فکتوری جوانه ، طبقه 2